Олимпиада по компьютерной графике
Главная | | Регистрация | Вход
Четверг
09.04.2020
12:20
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная » Олимпиада 2010
Про проведення Всеукраїнської комп’ютерної олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки в 2010 році


С 19 по 22 квітня 2010 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулася Всеукраїнська комп’ютерна олімпіада з інженерної та комп’ютерної графіки. В олімпіаді приймали участь 68 студентів з 35 ВНЗ України та Росії (див. рис.1).


Рисунок 1 – Відкриття олімпіади в кінозалі ЧДТУ


З привітанням до учасників олімпіади виступив помічник ректора з гуманітарної освіти та виховання Лазуренко В.М. (див. рис.2).


Рисунок 2 – Виступ Лазуренко В.М. на відкритті олімпіади


Крім викладачів ЧДТУ в роботі журі приймали участь 20 викладачів – представників інших ВНЗ. Було проведено два конкурса: по тривимірному моделюванню деталі «Корпус колектора» та двовимірному моделюванню деталі «Корпус насоса». Завдання по двовимірному моделюванню полягало в отриманні креслення деталі (див. рис.3) по складальному кресленню вузла, а по тривимірному – отримання тривимірної моделі деталі по кресленню деталі (див. рис.4).

Змагання проходило в різних комп’ютерних системах: T-FLEX, Компас, Inventor, AutoCAD.


Рисунок 3 - Креслення деталі «Корпус насоса» по конкурсу двовимірного моделюванняРисунок 4 - Модель деталі «Корпус колектора» по конкурсу тривимірного моделювання


В конкурсі по тривимірному моделюванню приймали участь 40 студентів, які працювали в 4-х комп’ютерних класах (див. рис.5).


Рисунок 5 – Проведення конкурсу по тривимірному моделюванню


Після проведення конкурсу з тривимірного моделювання викладачі з інших ВНЗ були ознайомлені з моделлю та критеріями оцінки (див. рис.6).


Рисунок 6 – Ознайомлення з завданням по тривимірному моделюванню


Далі журі по тривимірному моделюванню розпочало попередній перегляд конкурсних робіт (див. рис.7).


Рисунок 7 – Робота журі по тривимірному моделюванню


Після проведення конкурсу по двовимірному моделюванню, відповідна комісія розпочала роботу по перевірці конкурсних завдань (див. рис.8).


Рисунок 8 – Робота журі по двовимірному моделюванню


В олімпіаді приймали участь гості з Москви, а саме команда з молодіжного конструкторського бюро (МКБ) МГТУ МАМІ (див. рис.9).


Рисунок 9 – Представник з МКБ МГТУ МАМІ


Після завершення конкурсу по тривимірному моделюванню представники компанії «Топ Системи» провели методичний семінар «Програмний комплекс T‑FLEX. Нові можливості і рішення в промисловості та освіті» (див. рис.10).


Рисунок 10 – Представник компанії «Топ Системи» Пікула С.І. під час проведення методичного семінару


В ході проведення олімпіади всі бажаючі викладачі та студенти отримали інформацію по мультимедійним методичним матеріалам для вивчення системи T-FLEX, а також інформацію про кращі комп’ютерні моделі студентів ФКТМ ЧДТУ.

Крім того, студенти-учасники олімпіади прийняли участь у методичному семінарі «Комплексна підготовка інженерних кадрів на всіх степенях освіти», який організувала компанія «Аскон - Комплексні рішення» (див. рис.11).


Рисунок 11 – Представник компанії «Аскон - Комплексні рішення» під час проведення методичного семінару


По конкурсу тривимірного моделювання перше місце зайняв студент Сенченко Віктор Миколайович (система Inventor) з Харківського національного автомобільно-дорожного університету (див. рис.12).


Рисунок 12- Нагородження студента Сенченко В.М. в актовому залі ЧДТУ


По конкурсу двовимірного моделювання друге місце зайняв студент Кукуруза Тарас Богданович (система Компас) з Черкаського державного технологічного університету (див. рис.13).


Рисунок 13- Нагородження студента Кукурузи Т.Б. в актовому залі ЧДТУ


В нагородженні студентів цінними подарунками приймала участь компанія «Аскон - Комплексні рішення» (див. рис. 14).


Рисунок 14 – Нагородження студента Бузова А. В.
(Горлівський автомобільно-дорожній інститут) представниками компанії
«Аскон - Комплексні рішення»

Після нагородження цінними подарунками і призами учасники олімпіади прийняли участь в екскурсії в м. Корсунь-Шевченківський (див. рис. 15).


Рисунок 15 – Під час проведення екскурсії в м. Корсунь-Шевченківський
Категория: Олимпиада 2010 | Просмотров: 3535 | Добавил: mehaNik | Дата: 25.04.2010 | Комментарии (2)

Категория: Олимпиада 2010 | Просмотров: 3165 | Добавил: mehaNik | Дата: 22.04.2010 | Комментарии (0)

ПРОГРАМА
Всеукраїнської студентської олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки


19.04.2010р. (понеділок):
 • 8:00 - 20:00 – реєстрація учасників олімпіади, жеребкування робочих місць, техогляд програмного забезпечення ноутбуків (4 корпус ЧДТУ, ауд.316, кафедра ІКГ)
 • 17:00 - 18:00 – загальні збори викладачів, формування складу журі конкурсів 2D та 3D (4 корпус ЧДТУ, ауд.317).


20.04.2010р. (вівторок):
 • 10:00 - 11:00 – урочисте відкриття олімпіади (1 корпус, кінозал ЧДТУ)
 • 11:00 - 11:20 – консультація для учасників олімпіади (1 корпус, кінозал ЧДТУ)
 • 11:30 – 15:30 – конкурс 3D (4 корпус, ауд.401,404,408)
 • з 16:00 – робота журі конкурсу 3D


21.04.2010р. (середа):
 • 10:00 – 13:30 – конкурс 2D (4 корпус, ауд.401,404,408)
 • з 14:00 – робота журі конкурсу 2D
 • 14:00 - 16:00 – семінар на тему "Программный комплекс T-FLEX. Новые возможности и решения в промышленности и образовании" компанія «Топ Системи» (1 корпус, кінозал ЧДТУ)


22.04.2010р. (четвер):
 • 8:30 - 9:00 – оголошення попередніх результатів, проведення апеляції (4 корпус, ауд.401)
 • 9:00 – 11:00 – семінар "Комплексная подготовка инженерных кадров на всех ступенях образования" компанія «АСКОН-Комплексные Решения» (1 корпус, кінозал ЧДТУ)
 • 11:30 – 16:30 – екскурсійна програма «Визначні місця Черкащини»
 • 17:00 – круглий стіл «Обмін досвідом з методик викладання інженерної та комп’ютерної графіки у ВНЗ»


23.04.2010р. (п’ятниця):
 • 10:00 - 11:30 – оголошення офіційних результатів, урочисте закриття олімпіади (2 корпус, актова зала ЧДТУ)


Всеукраїнська студентська олімпіада з інженерної та комп’ютерної графіки
19-23 квітня 2010 р.
Черкаський державний технологічний університет
м. Черкаси, Україна


Шановні друзі!

Запрошуємо Вас прийняти участь у щорічній відкритій Всеукраїнській студентській олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки. Олімпіада проходитиме вже другий рік поспіль в Черкаському державному технологічному університеті, який згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1188 від 29.12.2008 призначений базовим ВНЗ для її проведення.

Запрошуємо студентів переможців І туру олімпіади (який проводився кожним ВНЗ як внутрішній відбірковий тур) взяти участь у II основному турі. Минулого року у олімпіаді були представлені основні ВНЗ як України (понад 70 учасників більш ніж з 30 навчальних закладів), так і Російської Федерації. Цього року запрошення до участі у відкритій Всеукраїнській студентській олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки направлені практично в усі технічні ВНЗ України та провідні навчальні заклади Росії та Білорусії.

Поряд із визначенням кращих знавців з інженерної та комп’ютерної графіки серед студентів, однією із головних задач олімпіади є обмін досвідом між викладачами щодо новітніх та прогресивних методик навчання нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки, САПР та комп’ютерного моделювання.

Основні напрямки (конкурси)
Всеукраїнської студентської олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки


Оргкомітет буде проводити два незалежних конкурси:
 • з двовимірного геометричного моделювання на ПЕОМ (конкурс 2D);
 • з просторового геометричного моделювання на ПЕОМ (конкурс 3D).


Учасникам олімпіади з двовимірного моделювання буде запропоновано за збірним креслеником пристрою виконати на ПЕОМ деталювання 1-2 його деталей. Завдання для конкурсу з просторового моделювання на ПЕОМ буде полягати у створення тривимірної твердотільної моделі деталі за її робочим креслеником. Для виконання поставлених завдань учасники олімпіади можуть використовувати наступні програмні продукти:
 • «КОМПАС-3D»
 • «T-FLEX»
 • «AutoCAD»
 • «Autodesk Inventor»


Олімпіада буде проводитися на базі міжкафедрального комп’ютерного центру факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування ЧДТУ, комп’ютерні класи якого забезпечені даними ліцензійними програмами.

Допускається користування власними ноутбуками за рішенням журі конкурсу. Дозвіл буде надаватися за результатами технічного огляду програмного забезпечення ноутбуків учасників, яке повинне мати електронні ключі.

Використання неліцензійних версій програмних продуктів категорично заборонено.

Норма представництва від кожного закладу освіти – максимум два учасники, по одному на кожний конкурс. У конкурсі з двовимірного моделювання можуть приймати участь студенти 1-4 курсів, а в конкурсі з просторового моделювання - без обмежень (як студенти так і магістранти). Учасник олімпіади повинен мати оформлене відрядження, анкету учасника Всеукраїнської олімпіади, студентський квиток (або залікову книжку) та паспорт.

Розміщення учасників

Проживання в готелях міста Черкаси за рахунок учасників: вартість проживання від 130 до 300 грн. на добу в залежності від комфортабельності.

Заявки на участь у олімпіаді


Заявки на участь у ІІ турі щорічної відкритої Всеукраїнської студентської олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки приймаються оргкомітетом олімпіади до 16 квітня 2010 року.
Заявку разом із анкетами учасників можна направляти як звичайною так і електронною поштою. В заявці просимо Вас повідомити, чи буде супроводжувати студентів викладач від навчального закладу (для формування журі конкурсів олімпіади).
Адреса оргкомітету:
Черкаський державний технологічний університет
18006, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460
кафедра інженерної та комп'ютерної графіки,
4-корпус, ауд. 317, 318, тел. (0472) 43-11-25, 73-02-29
E-mail: 3dolimp@gmail.com
Сайт олімпіади: www.3d-olimp.at.ua

Дістатися до ЧДТУ можна:
 • від залізничного вокзалу - маршрутне таксі №27, 28 або 22; тролейбус № 8 – до зупинки ЧДТУ;
 • від центрального автовокзалу - маршрутне таксі № 24 або №28 – до зупинки ЧДТУ.


Реєстрація здійснюватиметься з 800 до 2000 у кім. 316, 4 корпусу ЧДТУ, кафедра інженерної та комп'ютерної графіки.

Схема розташування корпусів ЧДТУ
View ЧДТУ in a larger map

Скачать программу(документ Word)
Категория: Олимпиада 2010 | Просмотров: 1855 | Добавил: mehaNik | Дата: 22.03.2010 | Комментарии (1)

Университетам были разосланы приглашения. Дополнительные новости будут появляться на этом сайте.

Приглашение на олимпиаду по компьютерному моделированию
Категория: Олимпиада 2010 | Просмотров: 865 | Добавил: mehaNik | Дата: 10.03.2010 | Комментарии (0)

Форма входа
Категории раздела
Олимпиада 2010 [4]
Олимпиада 2009 [1]
Олимпиада 2011 [1]
Сообщество графиков [1]
Поиск
Календарь
«  Апрель 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архив записей
Наш опрос
Мы используем
Всего ответов: 39
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright ЧГТУ © 2020
Сайт управляется системой uCoz